Mecenas


Zespół Kancelarii Prawnej Siciarz & Siciarz Poznań stanowią doświadczeni poznańscy prawnicy, będący specjalistami w kluczowych dziedzinach prawa. Znajomość mechanizmów rynkowych i realiów polskiej gospodarki, a także staranna analiza specyfiki działalności i strategii biznesowej Klientów, pozwala Kancelarii Prawnej Siciarz & Siciarz Poznań na indywidualne i elastyczne dostosowanie się do ich potrzeb i oczekiwań.
Efektem naszych kwalifikacji merytorycznych, doświadczenia oraz przestrzegania standardów etycznych takich jak Zasady Etyki Radców Prawnych jest wysoka jakość świadczonych przez Kancelarię kompleksowych usług prawnych.Bartłomiej Siciarz – radca prawny - prawnik zarządzający

W trakcie swojej dotychczasowej kariery zawodowej prawnika zapoznał się z wieloma instytucjami prawnymi towarzyszącymi spółkom handlowym, zarówno w zakresie stosunków wewnętrznych związanych z realizacją praw korporacyjnych i majątkowych wspólników, zarządem spółkami kapitałowymi, a także z handlową zewnętrzną sferą działalności. Uczestniczył w licznych postępowaniach sądowych, sporządzał i opiniował umowy, działania i czynności prawne podejmowane przez podmioty gospodarcze, organy osób prawnych oraz grupy kapitałowe. Występował także w licznych postępowaniach upadłościowych i likwidacyjnych, a także w postępowaniach windykacyjnych. Przedmiotem jego zainteresowania jest problematyka związana z wykupami menedżerskimi oraz publicznym obrotem papierami wartościowymi.
Prywatnie miłośnik muzyki rozrywkowej. Autor licznych recenzji i publikacji na temat Bluesa i Rocka publikowanych na specjalistycznych forach internetowych oraz w prasie muzycznej.

Władysława Siciarz - radca prawny

W trakcie swojej wieloletniej i intensywnie przebiegającej kariery zawodowej prawnika miała okazję poznać i stosować regulacje z wielu dziedzin prawa, w szczególności prawa gospodarczego, prawa cywilnego, prawa pracy.
Wieloletnia praktyka w zakresie stosowania prawa pracy pozwoliła jej na zdobycie bogatego doświadczenia i zapoznanie się z realiami postępowania sądowego jak i kształtem czynności pozasądowych, takich jak sposób postępowania, prowadzenia rozmów i negocjacji w sprawach z zakresu zbiorowego i indywidualnego prawa pracy.
Wielokrotnie negocjowała ustalenia ze związkami zawodowymi w sferze prawa pracy, a także reprezentowała jeden z oddziałów największego usługodawcy telekomunikacyjnego na polskim rynku, reprezentując jego interesy w sporach zbiorowych, współredagując m.in. warunki zatrudnienia, postanowienia układów zbiorowych, regulaminów oraz pakietów socjalnych.
Ponadto, legitymuje się bogatym doświadczeniem z zakresu prawa administracyjnego, które nabyła pełniąc przez wiele lat funkcję orzekającego w Samorządowym Kolegium Odwoławczym.

Natalia Siciarz - aplikant radcowski

Aplikant radcowski wykonujący prawo substytucji procesowej, specjalizujący się w prawie zamówień publicznych oraz w prowadzeniu postępowań sądowych.
Do jej zainteresowań zawodowych należą m.in. takie dziedziny prawa jak prawo pracy, prawo cywilne ze szczególnym uwzględnieniem odpowiedzialności deliktowej oraz prawo farmaceutyczne.

Adwokat Poznań

Treść wiadomości: Firma, imię i nazwisko, telefon: Twój e-mail:

Nasz prawnik radca prawny lub adwokat skontaktuje się z Państwem w ciągu jednego dnia roboczego.
Mecenas Poznań

Szanowni Klienci!
Siciarz & Siciarz Kancelaria Prawna Poznań zaprasza na ulicę Ratajczaka 23/3 Poznaniu. Oferujemy porady prawne, sporządzamy opinie prawne oraz prowadzimy sprawy sądowe i zajmujemy się windykacją należności. Zapraszamy do korzystania z formularza online. Zakładanie spółek, prawo pracy, prawo rodzinne i spadkowe. Kompleksowe porady prawne. Prawnik oraz radca prawny w Poznaniu, jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej sprawie wymagającej porady prawnej.