Adwokat Poznań


Kancelaria Prawna Siciarz & Siciarz Poznań posiada ofertę, która skierowana jest zarówno do małych i średnich przedsiębiorców, jak i osób indywidualnych. Kancelaria wyposażona jest w niezbędne środki techniczne zapewniające szybką i skuteczną realizację zadań także na rzecz Klientów spoza województwa wielkopolskiego.


W celu zapewnienia kompleksowej obsługi prawnej, Kancelaria Prawna Siciarz & Siciarz Poznań w razie potrzeby współpracuje z innymi kancelariami radców prawnych i adwokatów oraz innymi specjalistami, takimi jak rzecznik patentowy, biegli sądowi, kancelarie komornicze, a także specjalistami z innych dziedzin prawa.

Szczegółowe przedstawienie usług świadczonych przez Kancelarię z uwagi na ich zakres jest bardzo utrudnione. Stąd niniejsza oferta ma jedynie charakter informacyjny, a oferowane w niej usługi ograniczone zostały do zaprezentowania usług cieszących się największym zainteresowaniem.
Zaliczyć można do nich w szczególności:
- sporządzanie i opiniowanie umów,
- prowadzenie spraw z zakresu prawa pracy,
- udzielanie porad prawnych i formułowanie opinii prawnych,
- zakładanie spółek,
- obsługa prawna poznańskich firm i spółek,
- sprawy sądowe na terenie miasta Poznań,
- windykacja należności.

W ramach współpracy z Kancelarią możliwe jest też korzystanie ze stałej obsługi prawnej, która w zależności od zapotrzebowania Klienta może stanowić kompleksową obsługę we wszystkich dziedzinach prawa, bądź może być ograniczona, na przykład do spraw z zakresu prawa pracy albo windykacji należności.Jeżeli mają Państwo problem natury prawnej lub chcą by Kancelaria Prawna Siciarz & Siciarz Poznań zajęła się obsługą prawną Państwa firmy lub rozwiązaniem Państwa problemu prawnego prosimy o skontaktowanie się z nami. Przygotujemy dla Państwa ofertę cenową i z przyjemnością zaprezentujemy nasze propozycje podczas spotkania.Jeżeli chcielibyście Państwo uzyskać dodatkowe informacje, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza internetowego lub bezpośrednio z sekretariatem Kancelarii.

Adwokat Poznań

Treść wiadomości: Firma, imię i nazwisko, telefon: Twój e-mail:

Nasz prawnik radca prawny lub adwokat skontaktuje się z Państwem w ciągu jednego dnia roboczego.
Mecenas Poznań

Szanowni Klienci!
Siciarz & Siciarz Kancelaria Prawna Poznań zaprasza na ulicę Ratajczaka 23/3 Poznaniu. Oferujemy porady prawne, sporządzamy opinie prawne oraz prowadzimy sprawy sądowe i zajmujemy się windykacją należności. Zapraszamy do korzystania z formularza online. Zakładanie spółek, prawo pracy, prawo rodzinne i spadkowe. Kompleksowe porady prawne. Prawnik oraz radca prawny w Poznaniu, jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej sprawie wymagającej porady prawnej.